• Nowa galeria DZIEŃ BABCI I DZIADKA została dodana do albumu fotograficznego

21 i 22 styczeń to wyjątkowe daty w kalendarzu – święto wszystkich Babć i Dziadków. To dni pełne uśmiechów, radości, wzruszeń i ciepła. To właśnie Babcia i Dziadek kochają, rozpieszczają, kultywują tradycje rodzinne i opowiadają o swoich przodkach. Z okazji dnia Babci i Dziadka nasi uczniowie przygotowali specjalny program artystyczny: recytowały okolicznościowe wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły, wyrażając w ten sposób swoją miłość i wdzięczność za ich trud i oddanie. Każdy wnuczek i wnuczka własnoręcznie wykonały również dla swoich ukochanych dziadków laurkę i drobny upominek. ŻYCZYMY WSZYSTKIM DUŻO ZDROWIA =) ES

• WSZYSTKO GRA #WOŚP

• Nowa galeria WSZYSTKO GRA #WOŚP została dodana do albumu fotograficznego

W DNIU 18 STYCZNIA SAMORZĄD UCZNIOWSKI ZORGANIZOWAŁ KIERMASZ CIAST .. DZIĘKUJEMY SERDECZNIE ZA PRZEPYSZNE CIASTA RODZICOM, UCZNIOM. JESTEŚCIE WSPANIALI DZIĘKUJĘ RÓWNIEŻ DZIEWCZYNOM Z SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO ZA ZAANGAŻOWANIE =)

DZIEJE SIĘ .. #PŁUCApoPANDEMII #WOŚP

• Nowa galeria Jasełka została dodana do albumu fotograficznego

Nasi uczniowie pod kierunkiem Pani Małgorzaty U. - nauczycielki religii oraz Pani Małgorzaty L. - nauczycielki muzyki przygotowali nam Jasełka. Grudniowe święta sprawiają, że cały świat chociaż na chwilę się zatrzymuje. Każdy z nas z niecierpliwością czeka na ubieranie choinki, wigilijny stół, śpiewanie kolęd, łamanie się opłatkiem, czy ogólnie - na możliwość spotkania się z rodziną. Wielu dorosłych przyzna, że wraz z upływem czasu czar świąt znika przykryty mgłą codziennych obowiązków. Nie da się ukryć, że niejeden chciałby wrócić do lat młodości, kiedy na każdym kroku zauważało się świąteczne akcenty, które łatwiej trafiały do świadomości i rozsiewały w niej miłą atmosferę oczekiwania. Wielu z nas zapewne ciepło wspomina szkolne jasełka organizowane każdego roku z okazji nadchodzących świąt. Całe szczęście owa tradycja nie znika i kultywujemy ją z wielką pieczołowitością.

• SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

• Nowa galeria SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW została dodana do albumu fotograficznego

Dominik Miłowicki - 1 miejsce Mistrzostw Województwa w jeździe na rolkach, na dystansie 5 okrążeń i 3 miejsce na dystansie 3 okrążeń.

Fabian Sobieraj - 2 miejsce Mistrzostw Województwa w jeździe na rolkach, na dystansie 5 okrążeń i 2 miejsce na dystansie 3 okrążeń.

MS

• DZIEŃ PIŻAMY

• Nowa galeria DZIEŃ PIŻAMY została dodana do albumu fotograficznego

Dzień piżamy może niektórzy mówią, że wymyślamy.. może i tak, ale to solidarności znak. Z tymi, co w piżamie siedzą przez cały czas w szpitalu lub w domu. Nie życzymy tego nikomu. ..uczniowie bez piżamy tego dnia byli odpytywani..

• APEL Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

• Nowa galeria APEL Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI została dodana do albumu fotograficznego

Zanim nadszedł upragniony dla Polaków Dzień Niepodległości 11 listopada 1918 r. Kraj nasz znajdował się 123 lata pod zaborami: rosyjskim, pruskim i austriackim. Przez tyle lat zaborcy próbowali narzucić Polakom swoją kulturę, język, obyczaje, religię. Ale dzięki patriotycznemu sercu naszych pradziadków najcenniejsze wartości zostały uratowane.