• Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

• Procedury w sprawie funkcjonowania szkoły w trakcie pandemii koronawirusa
            Oświadczenie rodzica

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice!

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

W związku z pandemią koronawirusa w Polsce nowy rok szkolny 2020/2021 rozpoczynamy w ograniczonej formie 1 września 2020. Spotkania klas ze swoimi wychowawcami  odbędą się o godz. 900 według poniższego schematu. Do szkoły uczniowie wchodzą wyłącznie z założoną maseczką zakrywając nos i usta oraz odkażają ręce przy wejściu do budynku – po wejściu do sali będą mogli ją zdjąć. Wychodząc z sali powinni ponownie ją nałożyć.

Uczniowie klas ZWP, 0P, 1, 2 oraz 3 spotykają się ze swoimi wychowawcami na boisku za budynkiem szkoły (w razie niepogody) udają się do wyznaczonej sali. Rodzice nie wchodzą do szkoły i oczekują na swoje dzieci w tym samym miejscu, z którego odebrała je wychowawczyni.

Każdy rodzic/opiekun przebywający na boisku szkolnym dezynfekuje ręce (nakłada rękawice jednorazowe) oraz zakłada posiadaną maseczkę, chustę, przyłbicę lub półprzyłbicę zakrywając  usta i nos.

Uczniowie dowożeni szkolnym autobusem. Godzina przywozu i przystanki tak jak w poprzednim roku szkolnym, o godzinie 10. 00 uczniowie zostaną odwiezieni do domu.

Przydział sal na rozpoczęcie roku szkolnego

• Inauguracja roku szkolnego 2019/2020

• Z okazji rozpoczęcia się nowego roku szkolnego życzymy sukcesów, ciekawych wyzwań edukacyjnych i rozwijających doświadczeń. A wakacje… Cóż, już niedługo będą kolejne :)

• Obchody Narodowego Święta 3 Maja

• Z okazji Święta Narodowego 3 Maja - w 228. rocznicę uchwalenia drugiej na świecie i pierwszej w Europie ustawy regulującej organizację władz państwowych, prawa i obowiązki obywateli w naszej szkole odbył się uroczysty apel

• Święto Niepodległości 2018

• 9 listopada 2018 r. Społeczność Szkoły Podstawowej w Babkach Oleckich uroczyście obchodziła Święto Niepodległości. Uczniowie wszystkich klas wzięli udział w szkolnym międzyklasowym konkursie na plakat z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości pod patronatem Dyrektora szkoły. W trakcie wykonywania plakatu śpiewali pieśni patriotyczne. Z każdej sali płynęły bliskie sercom Polaków melodie.  Kolejnym punktem dnia był udział w ogólnonarodowej formie uczczenia 100-lecia niepodległości i odśpiewano cztery zwrotki „Mazurka Dąbrowskiego” – dokładnie o godz. 11.11. Później młodsi uczniowie poznali legendy o początkach państwa polskiego, przygotowali prace plastyczne na szkolny wernisaż „Nasza Niepodległość”. Najstarsze klasy w szkole wzięły udział w happeningu „Żywa flaga”. Społeczność szkolna obejrzała przedstawienie „Lekcja historii – Droga do niepodległości”.

• Konta użytkowników

• For some parts of timetable or substitution, you may need to login. If you lost your password, please use the link “I do not know the login name or password” and type in your email. If you haven’t received the password yet, please wait, the school will provide you with one when everything is the ready to go.